האתר במתכונת מצומצמת בשל שיפוצים,
חוזרים בקרוב עם אתר חדש

קיילי מינוג-Kylie Minogue

דף הבית >> מוסיכֵּיפּדיה >> קיילי מינוג-Kylie Minogue

Kylie Minogue- קיילי מינוג- כל השירים

 
איסוף חומרים: מערכת 69FM יום חמישי 12 ביוני 2014
.
 

כותבת השירים, הזמרת והשחקנית האוסטרלית קיילי אן מינוג הידועה בכינויה "קיילי" הוציאה עד היום 12 אלבומי אולפן, 11 אלבומי אוסף, 6 אלבומי הופעה חיה, שמונה LP ו-11 אלבומי רמיקסהיא מכרה למעלה מ-70 מיליון עותקים של אלבומיה ברחבי העולם וקיבלה פרסי מוזיקה נחשבים רבים. היא הוכתרה על ידי ממשלת צרפת ל- "שבלייה" (אבירה- הדרגה השנייה בחשיבותה בכבוד התרבותי של צרפת) על תרומתה להעשרת התרבות הצרפתית. ביום השנה ה-25 לטקס פרסי תעשיית המוזיקה האוסטרלית (2011) נכנסה מינוג להיכל התהילה של הארגון. 

את ההכרה הראשונית שלה השיגה מינוג כששיחקה באופרת הסבון "שכנים" בו שיחקה את הדמות שרלין רובינסון. פרסום ברמה בינלאומית בשבילה הגיע בזכות הפרק בו נישאה דמותה של מינוג לסקוט רובינסון (אותו שיחק ג'ייסון דונובן, מי שקיילי תשיר איתו את הדואט Especially for You ב-1988, הקליפ בהמשך), מה שהיה לאחד הפרקים הנצפים ביותר ברחבי העולם של סדרה אוסטרלית בכל הזמנים (כולל קרוב רחוק ותיכון הלבבות השבורים). 
מאז אותו פרק קיילי מינוג הפכה לזמרת וזכתה בתעשייה לכינויים כמו "נסיכה" ו- "אלת" הפופ. היא חתמה על חוזה ההקלטה הראשון שלה ב-1987 והוציאה את סינגל הבכורה Locomotionקאבר לשיר של Little Eva מ- 1962, אותו היא תפיק מחדש לאחר כמה חודשים:
Locomotion

​אלבום הבכורה Kylie יצא לאחר שנה, הוא מכר למעלה מ-6 מיליון עותקים ברחבי העולם. כבר לאחר שנה הוציאה את אלבום שני Enjoy Yourself. האלבום השלישי Rhythm of Love שוחרר ב-1990 וסימן נקודת מפנה בקריירה שלה, כשהכיל סאונד מכוון מועדונים (או בזמנו- דיסקוטקים) בעל פן מיני וקליפים פרובקטיביים. 
האלבום החמישי שנשא את שמה יצא ב- 1994 התרחק מאוד מעבודותיה הקודמות ונחשב לעוף מוזר, האלבום השישי Impossible Princess של 1997 היה האישי ביותר שלה בו כל המילים נכתבו על ידה שיתפה פעולה עם המאניק סטריט פריצ'רז. למרות שהביקורות לאלבומים היו טובות הצלחתם המסחרית הייתה פחותה מקודמיהם וקיילי התרחקה מעט מאור הזרקורים. הקאמבק שלה למיינסטרים מוזיקת הפופ-דאנס היה עם הסינגל המרהיב  Spinning Around שיצא ביוני 2000 והאלבום Light Years שיצא בספטמבר וסימן חזרה לשורשי הדאנס-פופ של מינוג והחזיר אותה בסערה לקדמת הבמה. ההצלחה התעצמה אף יותר עם האלבום הבא Fever שהעניק לה הצלחה והכרה בינלאומית גדולה יותר מאי פעם היה לאלבום הנמכר ביותר בקריירה שלה. 
 
בשנת 2005, בזמן שהייתה בסיבוב ההופעות של אלבום אוסף הלהיטים Showgirl: The Greatest Hits אובחנה קיילי מינוג כחולה בסרטן השד. לאחר טיפול היא חידשה את הסיבוב תחת השם Showgirl: The Homecoming Tour, מה שהוכתר כניצחון אישי גדול שלה. בשנת 2012 ציינה מינוג 25 שנה בתעשיית המוזיקה עם השקת אלבום אוסף הלהיטים השלישי שלה The Best of Kylie Minogue ואלבום התזמורת The Abbey Road Sessions

I Should Be So Lucky
 

"Kylie"

שוחרר ביולי 1988
 
1. "I Should Be So Lucky" 
2. "The Loco-Motion"  
3. "Je Ne Sais Pas Pourquoi"  
4. "It's No Secret"  
5. "Got to Be Certain" 
6. "Turn It into Love"  
7. "I Miss You"  
8. "I'll Still Be Loving You"  
9. "Look My Way"  
10. "Love at First Sight"  
האלבום הראשון של קיילי מינוג הגיע למקום הראשון במצעדי האלבומים של שלוש מדינות- בריטניה, ניו זילנד ויפן. בארה"ב הביצועים היו מאכזבים עם מקום 53 בלבד במצעד האלבומים של הבילבורד, אולם האלבום עדיין הגיע למעמד זהב עם מכירות של למעלה מחצי מיליון עותקים.
 
מהאלבום שהכיל בסך הכל 10 שירים שוחררו שישה סינגלים, הראשון מתוכם I Should Be So Lucky היה ללהיט בינלאומי וכבש את המקום הראשון במצעדי הפזמונים של שבעה מדינות ביניהן בריטניה ואוסטרליה, ודורג 28 במצעד הבילבורד האמריקאי.
The Loco-Motion
סינגל הבכורה בהפקה מחודשת
Got to Be Certain
 
It's No Secret

Especially for You
Turn It into Love

Je Ne Sais Pas Pourquoi
 
דואט של קיילי עם ג'ייסון דונובן (שכאמור שיחק איתה ב- "שכנים") מתוך אלבום הבכורה של דונובן Ten Good Reasons.

Hand on Your Heart
 

"Enjoy Yourself"

שוחרר באוקטובר 1989
 
1. "Hand on Your Heart"  
2. "Wouldn't Change a Thing" 
3. "Never Too Late"  
4. "Nothing to Lose" 
5. "Tell Tale Signs" 
6. "My Secret Heart" 
7. "I'm Over Dreaming (Over You)"  
8. "Tears on My Pillow"  
9. "Heaven and Earth" 
10. "Enjoy Yourself"  

האלבום השני של קיילי מינוג יצא שנה וחודשיים בלבד לאחר הראשון והיה נורא דומה לו בסגנונו. יצאו ממנו 4 סינגלים, הראשון שבהם Hand on Your Heart הצליח במצעדים ודורג רביעי במצעד הפזמונים האוסטרלי וראשון בבריטי. הסינגל הרביעי Tears on My Pillow היה חלק מפסקול סרט הבכורה שלה The Delinquents
 
האלבום קודם על ידי סיבוב ההופעות הראשון בקריירה של מינוג- "the Enjoy Yourself Tour", החל בראשית 1990 באוסטרליה והמשיך לבריטניה ואסיה. Enjoy Yourself דורג ראשון במצעד האלבומים הבריטי, הגיע לארבעה מעמדי פלטינה ומכר בה למעלה ממיליון עותקים רק בעשרת השבועות הראשונים לשחרורו.
 
Tears on My Pillow
Never Too Late

Wouldn't Change a Thing
 

"Rhythm of Love"

שוחרר בנובמבר 1990
 
1. "Better the Devil You Know"  
2. "Step Back in Time" 
3. "What Do I Have to Do"  
4. "Secrets"  
5. "Always Find the Time"  
6. "The World Still Turns"  
7. "Shocked" 
8. "One Boy Girl" 
9. "Things Can Only Get Better"  
10. "Count the Days"
11. "Rhythm of Love"  
קיילי מינוג הפכה מעורבת יותר בתהליך היצירה של אלבומה השלישי Rhythm of Love העוסק בנושאים כמו בגידות, בילויים, בחורים רעים, התאהבויות רומנטיקה ועוד. מבחינה מוזיקלית האלבום הלך בכיוון מיני יותר בעל סאונד דאנס "גס". האלבום קיבל ביקורות טובות בעיקרן  אבל פחות הצליח במצעדים ובמכירות יחסית לקודמיו. מהאלבום יצאו 4 סינגלים, ביניהם
Better the Devil You Know שהיה לאחד הלהיטים הגדולים ביותר של קיילי.

האלבום נחשב בעיני רבים לנקודת המפנה בקריירה של מינוג בו נפרדה מהפופ הנעורי ומיצבה עצמה כאמנית מוזיקלית בוגרת יותר.
Better the Devil You Know
 
What Do I Have to Do

Shocked

Step Back in Time
 
Word Is Out
האלבום הרביעי של קיילי מינוג שקיבל ביקורות מעורבות נחשב לאלבום הכי פחות מוצלח שלה עד היום, ונותר מחוץ לעשיריה הראשונה במצעדי האלבומים במולדתה אוסטרליה ובריטניה. עם זאת סיבוב ההופעות של האלבום היה מוצלח ברחבי אירופה.

"Let's Get to It"

שוחרר באוקטובר 1991
 
1. "Word Is Out"  
2. "Give Me Just a Little More Time"  
3. "Too Much of a Good Thing"  
4. "Finer Feelings"  
5. "If You Were with Me Now" (duet with Keith Washington)
6. "Let's Get to It" 
7. "Right Here, Right Now"  
8. "Live and Learn"  
9. "No World Without You"  
10. "I Guess I Like It Like That"  

Finer Feelings
Give Me Just a Little More Time
If You Were with Me Now

Confide in Me
 

"Kylie Minogue"

שוחרר בספטמבר 1994
 
1. "Confide in Me"  
2. "Surrender"  
3. "If I Was Your Lover" 
4. "Where Is the Feeling?" 
5. "Put Yourself in My Place" 
6. "Dangerous Game"  
7. "Automatic Love" 
8. "Where Has the Love Gone?"  
9. "Falling" 
10. "Time Will Pass You By"  
האלבום החמישי של קיילי מינוג שוחרר לאחר הפסקה של 3 שנים, זמן ארוך במונחים שלה כשארבעת האלבומים הקודמים יצאו בטווח של שנה. חילופי חברות תקליטים הביאו לכך שכמה חברות שונות שיווקו את האלבום ברחבי העולם, והוא לא שווק כלל בארה"ב.
 
בדומה לקודמו, Kylie Minogue שילב בתוכו מגוון סגנונות מוזיקליים כמו ג'אז, האוס וטכנו- כולם תחת ז'אנר הפופ. האלבום קיבל ביקורות חיוביות ששיבחו את השירים בעלי הקצב הבינוני ואת יכולות השירה של קיילי. במצעדים האלבום הצליח עם מקום שלישי במצעד האוסטרלי ומעמד זהב. בבריטניה היה המצב דומה עם מקום רביעי ומעמד זהב. שלושה סינגלים שוחררו, הראשון שבהם Confide in Me היה לאחד הלהיטים הגדולים ביותר של קיילי, במשך חמישה שבועות שהה במקום הראשון במצעד הפזמונים האוסטרלי, והגיע למקום שני בבריטניה.
 
קיילי מינוג לא עשתה סיבוב הופעות עולמי לקידום האלבום והסתפקה בהופעות מקומיות וטלוויזיוניות.
Where the Wild Roses Grow
 
Where Is the Feeling?

Put Yourself in My Place
 
דואט מצוין של קיילי מינוג עם להקת הרוק האלטרנטיבית "ניק קייב והזרעים הרעים", הסינגל הראשון מתוך אלבומם החמישי Murder Ballads שיצא ב- 1996.
 

באלבום השישי של קיילי מינוג עיקר ההפקה וכתיבת השירים הופקדו בידיה. האלבום הכיל מגוון סגנונות מוזיקליים ועסק בנושאים של התבוננות עצמית, מערכות יחסים וחוסר ביטחון.  האלבום קיבל ביקורות טובות ודורג 4 במצעד האלבומים האוסטרלי (מעמד פלטינה) ו-10 בבריטי. מינוג קידמה את האלבום בסיבוב ההופעות "Intimate and Live" שהצליח ביקורתית ומסחרית. 
 
"Impossible Princess"

שוחרר באוקטובר 1997
 
1. "Too Far"  
2. "Cowboy Style"  
3. "Some Kind of Bliss"  
4. "Did It Again"  
5. "Breathe"  
6. "Say Hey"  
7. "Drunk"  
8. "I Don't Need Anyone"  
9. "Jump"  
10. "Limbo"  
11. "Through the Years"  
12. "Dreams"  
Some Kind of Bliss 
Cowboy Style
Did It Again
Breathe
Spinning Around
 

סגנון האלבום השביעי של קיילי מינוג כיוון למיינסטרים הפופ- דאנס וגרף הצלחה גדולה. למרבה ההפתעה היה זה האלבום הראשון של מינוג שהצליח לכבוש את המקום הראשון במצעד 
"Light Years"

שוחרר בספטמבר 2000
 
1. "Spinning Around"  
2. "On a Night Like This"  
3. "So Now Goodbye" 
4. "Disco Down"  
5. "Loveboat"  
6. "Koocachoo"  
7. "Your Disco Needs You" 
8. "Please Stay"  
9. "Bittersweet Goodbye" 
10. "Butterfly"  
11. "Under the Influence of Love"  
12. "I'm So High"  
13. "Kids" (with Robbie Williams)
14. "Light Years"  

האלבומים של מולדתה אוסטרליה, והגיע לארבעה מעמדי פלטינה. בוסט רציני לאלבום העניק הסינגל הראשון Spinning Around שיצא 3 חודשים קודם לכן והיה להיט רציני ברמה בינלאומית. הסינגל השלישי Kids הוא דואט מרהיב של קיילי עם רובי וויליאמס, אליו מינוג פנתה כדי שיכתוב כמה שירים לאלבום. במהלך העבודה ויליאמס הרגיש בכימיה ביניהם והחליט להפוך את Kids לדואט עם מינוג ולשחררו כסינגל השני מתוך האלבום הרביעי שלו Sing When You're Winning. הסינגל היה להיט בינלאומי נוסף וגרף הצלחה גדולה.

הגרסה הגרמנית, ספרדית ויפנית של האלבום הכילה ביצוע מיוחד של הסינגל הרביעי Your Disco Needs You בו קטע שמינוג שרה בגרסת המקור בצרפתית, מבוצע על ידה בשפת היעד, כמו גם השיר הנסתר Passwordהצלחת האלבום וסיבוב ההופעות הביאה להשקת מהדורה מיוחדת הכוללת את האלבום ודיסק רמיקסים נוסף. 
Kids
Please Stay

Your Disco Needs You

On a Night Like This
 

Can't Get You Out of My Head
 
"Fever"

שוחרר באוקטובר 2001
 
1. "More More More"  
2. "Love at First Sight"  
3. "Can't Get You Out of My Head"  
4. "Fever"  
5. "Give It to Me"  
6. "Fragile"  
7. "Come into My World"  
8. "In Your Eyes"  
9. "Dancefloor"  
10. "Love Affair"  
11. "Your Love"  
12. "Burning Up"  
האלבום השמיני של קיילי מינוג היה הראשון ששוחרר בארה"ב מאז 1989 עם האלבום השני Enjoy Yourself. האלבום הכיל סגנונות יורו-פופ, דאנס, סינת'פופ ומוזיקת מועדונים. הוא קיבל ביקורות מצוינות עם דגש על ההפקה, דורג במקום הראשון של מצעדי האלבומים באוסטרליה (7 פלטינות), אוסטריה, אירלנד, גרמניה ובריטניה (5 פלטינות). בארה"ב האלבום דורג 3 במצעד הבילבורד- הגבוה ביותר של מינוג עד אז, וכן הגיע למעמד פלטינה. האלבום זכה בפרס האלבום הבינלאומי בטקס פרסי תעשיית המוזיקה הבריטית (Brit Awards) של 2002. 
 
מ- Fever יצאו 4 סינגלים כשכל אחד יותר איכותי מהשני. הסינגל הראשון Can't Get You Out of My Head היה לאחד הלהיטים הגדולים של העשור. הוא מכר למעלה ממיליון עותקים והיה הסינגל המצליח ביותר של מינוג ואחד המצליחים ביותר בכל הזמנים. המגזין "יאהו! מיוזיק" בחר בו לשיר הכי קליט שיש. In Your Eyes ו- Love at First Sight הצליחו במצעדים והסינגל האחרון Come into My World זכה בגראמי בקטגוררית הקלטת הדאנס הטובה ביותר. 
 
In Your Eyes
 
Come into My World

Love at First Sight
 
Slow
על אף ההצלחה האדירה של Fever, באלבומה התשיעי של קיילי מינוג לא בחרה בדרך הקלה וגייסה נבחרת כותבים חדשה לחלוטין, והלכה על כיוון שונה עם אלבום רווי השפעות מהאייטיז עם שירי דיסקו, סינת'פופ, אלקטרו-קלאש, אר'נבי
"Body Language"

שוחרר בנובמבר 2003
 
1. "Slow"  
2. "Still Standing"  
3. "Secret (Take You Home)"  
4. "Promises"  
5. "Sweet Music"  
6. "Red Blooded Woman"  
7. "Chocolate"
8. "Obsession"  
9. "I Feel for You"  
10. "Someday"  
11. "Loving Days"  
12. "After Dark"  
והיפ הופ. הסינגל הראשון Slow היה להצלחה הגיע למקום הראשון במצעדים בבריטניה, ספרד, דנמרק ואוסטרליה. Red Blooded Woman דורג בטופ 5 במצעדים בבריטניה ואוסטרליה. הסינגל השלישי Chocolate דורג בטופ 10 של המצעד הבריטי (אחד מהשירים המיוחדים של מינוג ואנדרייטד גדול). 
 
לקידום Body Language קיילי בחרה לקיים הופעה יחידה בלונדון, שלא שווקו לה כרטיסים לרכישה לקהל הרחב אלא רק הזמנות. הדבר עורר ביקורת רבה מצד מעריצים. האלבום קיבל ביקורות בינוניות 
Red Blooded Woman

Chocolate

פלוס, רבים סימנו אותו כנקודת מפנה נוספת בסגנון של מינוג, ושיבחו את האומץ שלה להתנסות בסגנונות חדשים וכן את איכות ההפקה בכללי. ביקורות הופנו לכך שהאלבום חסר חומר "קליט" ולא התאים לריקודים. מבחינה מסחרית ביצועי האלבום היו טובים אבל לא באותה רמה של קודמו, הוא דורג שני במצעד האוסטרלי והגיע לשני מעמדי פלטינה. בבריטניה הגיע למקום 6 ומעמד פלטינה. 
I Believe in You
הסינגל הראשון מתוך אוסף הלהיטים השני Ultimate Kylie בדצמבר 2004, נכתב על ידי קיילי מינוג וחברי הסיזר סיסטרס ג'ייק שירס ובייבידדי שגם הפיקו אותו. השיר דורג שני במצעד האלבומים האוסטרלי ושישי במצעד הבריטי. בארה"ב הוא היה להיט מועדונים כשדורג שלישי במצעד הדאנס של הבילבורד, והיה מועמד לגראמי בקטגוריית הקלטת הדאנס הטובה ביותר.
הסינגל השני מתוך Ultimate Kylie היה האחרון שהוציאה מינוג בטרם אובחנה כחולה בסרטן השד, הוא קיבל ביקורות בינוניות מינוס. 
Giving You Up


2 Hearts
 

"X"

שוחרר בנובמבר 2007

1. "2 Hearts"  
2. "Like a Drug"  
3. "In My Arms"  
4. "Speakerphone"  
5. "Sensitized"  
6. "Heart Beat Rock"  
7. "The One"  
8. "No More Rain"  
9. "All I See"  
10. "Stars"  
11. "Wow"  
12. "Nu-di-ty"  
13. "Cosmic"  
*זו אינה עטיפת האלבום אלא עטיפת הסינגל 2 Hearts.
האלבום העשירי של קיילי מינוג יצא לאחר החלמתה מסרטן השד. באמצע הקלטת האלבום היא חידשה את סיבוב ההופעות שהופסק בשל המחלה Showgirl: The Greatest Hits Tour. האלבום קיבל ביקורות טובות ודורג ראשון במצעד האלבומים האוסטרלי והגיע למעמד פלטינה. בבריטניה דורג רביעי וכן נכנס לטופ 20 של מצעדי האלבומים במדינות רבות. עם זאת בארה"ב הביצועים היו מאכזבים עם כמות המכירות הנמוכה ביותר לאלבום שהוציאה.
 
מהאלבום שוחררו 5 סינגלים, הראשון שבהם Hearts 2 והשני Wow קיבלו ביקורות טובות, השלישי In My Arms הצליח פחות, והסינגלים הרביעי והחמישי שוחררו רק כהורדות דיגיטליות לקידום האלבום.

קיילי קידמה את האלבום בסיבוב ההופעות KylieX2008 שנערך בכל העולם למעט ארה"ב, בה קיילי החליטה לקיים סיבוב הופעות מיוחד ב-2009 בשם  For You, for Me  כדי לקדם את האלבום.
 
X היה מועמד לפרס האלבום הבינלאומי בטקס BRIT Awards ב-2008, ולפרס גראמי בקטגוריית אלבום האלקטרו דאנס. 
Wow

The One

In My Arms

All I See

 
Aphrodite הוא פרויקט מיוחד של קיילי מינוג- אלבום תזמורת בו 16 שירים מהקריירה המפוארת שלה עובדו מחדש עם פסנתרים, גיטרות, מיתרים ותופים. האלבום הוקלט באולפני אבבי רואד בלונדון עם תזמורת מלאה במהלך נובמבר 2011.
 
הביקורות הטובות על האלבום שיבחו את הקול של מינוג כפי שמשתלב בלחנים המיוחדים. האלבום שמן הסתם לא כוון להצלחה מסחרית ולפי רצונות הקהל השיג הצלחה יחסית צנועה, הגדולה ביותר הייתה בסקוטלנד, אוסטרליה, אירלנד, שוויץ וצרפת. 
 
"The Abbey Road Sessions"

שוחרר ביוני 2010
 
1. "All the Lovers"  
2. "Get Outta My Way"  
3. "Put Your Hands Up (If You Feel Love)"  
4. "Closer"  
5. "Everything Is Beautiful"  
6. "Aphrodite"  
7. "Illusion"  
8. "Better than Today"  
9. "Too Much"  
10. "Cupid Boy"
11. "Looking for an Angel"  
12. "Can't Beat the Feeling"  
On a Night Like This

Flower


"Aphrodite"

שוחרר ביוני 2010
 
1. "All the Lovers"  
2. "Get Outta My Way"  
3. "Put Your Hands Up (If You Feel Love)"  
4. "Closer"  
5. "Everything Is Beautiful"  
6. "Aphrodite"  
7. "Illusion"  
8. "Better than Today"
9. "Too Much"  
10. "Cupid Boy"  
11. "Looking for an Angel"  
12. "Can't Beat the Feeling"  

גם באלבומה ה-11 בחרה קיילי מינוג לעבוד עם כותבים ומפיקים חדשים. Aphrodite דורג שני במצעד האוסטרלי וראשון בבריטי, מה שהפך את קיילי לאמן הראשון עם אלבום במקום הראשון בממלכה במשך 4 עשורים שונים. כמו כן הגיע למקום 19 במצעד הבילבורד האמריקאי, הדירוג השני הטוב ביותר של מינוג. 
 
הסינגל הראשון All the Lovers היה להיט בינלאומי והצליח במצעדים, הסינגל השני Get Outta My Way והשלישי Better than Today הצליחו פחות. זה אכזב את קיילי שהצהירה כי לא ייצאו סינגלים נוספים, אולם היא נמלכה בדעתה ו- (Put Your Hands Up (If You Feel Love יצא כסינגל נוסף. כל ארבעת הסינגלים דורגו בצמרת מצעד הדאנס של הבילבורד. 
Better than Today

Get Outta My Way

All the Lovers

מאת: ליאור סרוסי יום חמישי 12 ביוני 2014
Into The Blue
 
"Kiss Me Once"
 
שוחרר במרץ 2014
 
1. "Into the Blue" 
2. "Million Miles" 
3. "I Was Gonna Cancel" 
4. "Sexy Love" 
5. "Sexercize"  
6. "Feels So Good"
7. "If Only"  
8. "Les Sex"  
9. "Kiss Me Once"  
10. "Beautiful" (with Enrique Iglesias)
11. "Fine"  
 
האלבום החדש של קיילי מינוג Kiss Me Once הוא אוסף של שירי פופ מקפיצים, שירי אהבה ושירי דאנס עשויים כהלכה כמו שרק מישהי ששרדה את עולם הפופ במשך זמן כה רב והפכה להיות בלתי מנוצחת יכולה לעשות.
 
בשנה שעברה קיילי עזבה את מי שהיה מנהלה האישי במשך פרק זמן ארוך וחתמה על חוזה עם חברת ההפקה של ג''יי זי- Roc Nation, מה שגרם לכך שעבדו איתה על האלבום שמות כמו פארל ויליאמס, סיה שגם הפיקה אותו, אריאל רצ''טסייד (בן לישראלים לשעבר שלאחרונה זכה בפרס גראמי) ועוד. האלבום כולל מעברים בין סגנונות שונים, וזה עדיין נעשה בצורה חלקה לאוזן. הסינגל הראשון מתוך האלבום Into The Blue, הגיע למקום ה- 12 במצעד בבריטניה ולמקום הראשון בארה"ב במצעד להיטי הדאנס של הבילבורד. השיר נכתב על ידי קיילי שיהן, ג'ייקוב קשר ומייק דל ריו. הוא הוקלט בלונדון במאי 2013 ביום ההולדת ה- 45 של הזמרת, וזכה לביקורות משבחות.
I Was Gonna Cancel

הסינגל השני I Was Gonna Cancel שהופק ונכתב על ידי פארל וויליאמס, מושפע מסגנון הדיסקו והפאנק ומזכיר בסגנונו יצירות קודמות של פארל, עליו קיילי אמרה בראיון : "זה היה חלום שהתגשם לעבוד איתו, במשך כל כך הרבה זמן רציתי לעבוד איתו והיו לי רק יומיים לעשות שני שירים, היום השני היה כל כך מתיש ובדרך לאולפן אמרתי לעצמי כל הזמן תחזיקי את עצמך, תחזיקי את עצמך. ברגע שהגעתי לאולפן פרצתי בבכי, ואז הוא כתב לי את I Was Gonna Cancel". קיילי ופארל קיבלו ביקורות טובות על השיר והביצוע, נאמר שהוא קליט בצורה מדהימה ומתאים לקיילי באופן מושלם.

בנוסף יש באלבום את הדואט עם אנריקה איגלסיאס- Beautiful, שיר שממנו קיילי לא מפסיקה להתלהב, "אין לי מילה אחרת לתאר אותו" אומרת הזמרת  "הוא פשוט יפה, כששמעתי אותו הייתי אחרי יום ארוך ומעייף בפריז, אבל עצרתי הכל, האזנתי לו ודמעתי. הוא הזכיר לי מערכת יחסים מהעבר, כשאתה ממש מעריץ אדם ורוצה להראות לו כמה הוא יפה וכמה הוא עדיין חשוב לך".
 
זהו ללא ספק האלבום הסקסי והנועז ביותר שקיילי הוציאה (וזה לא שהיא ביישנית במיוחד), שלושה שירים באלבום כוללים בשמם את המילה "Sex". לטענתה זה לגמרי במקרה, היא סיפרה שסיה אמרה לה שעדיין אין להן את השיר הסקסי של האלבום ואת השיר האיטי. לכן הן התחילו להקליט את Sexercizeלאחר מכן קיבלו את Les Sex, וחודשיים לאחר מכן הגיע Sexy Love "שהוא פשוט להיט דיסקו דאנס פנטסטי אז הקלטתי גם אותו".
הקליפ הלוהט של Sexercize הוא מחווה ברורה לקליפ Physical של אוליביה ניוטון ג''ון מ-1981. אך בעוד שאצל אוליביה הייתה הפיזיות הומוריסטית- פארודית, אצל קיילי זה ההיפך הגמור והיא לוקחת את העניינים הרבה יותר רחוק, והקליפ שבוים על ידי וויל דווידסון מציג בתחילתו דרישה להשגחת הורים בשל תוכן לא הולם.
המקור של אוליביה ניוטון ג'ון, 1981

גרסת קיילי מינוג 2014

מאז פרצה לחיינו בשנות השמונים בתור שרלין מאופרת הסבון האוסטרלית "שכנים שכנים", הפכה קיילי מינוג לזמרת מצליחה ומלכת פופ שנשארה בטופ במשך 25 שנה, כשבדרך גם חלתה בסרטן השד וניצחה אותו ב-2005. האלבום שלה מראה שמי שהייתה פעם הבת של השכן , היא כעת אישה בוגרת, זמרת מצליחה שמצליחה להמציא עצמה מחדש כל פעם.

+ שלח משוב

רדיו מוסיכיף 2012 ©‬

לייבסיטי - בניית אתרים