האתר במתכונת מצומצמת בשל שיפוצים,
חוזרים בקרוב עם אתר חדש

ליאונה לואיס-Leona Lewis

דף הבית >> מוסיכֵּיפּדיה >> ליאונה לואיס-Leona Lewis >> ליאונה לואיס-Leona Lewis

ליאונה לואיס- כל השירים -Leona Lewis


איסוף חומרים: מערכת 69FM | יום ראשון 15 בפברואר 2015
.
 
 
לאחר הזכייה בעונה השלישית של תכנית מופע הכשורונת הבריטית ה- "X פקטור" ב- 2006, לואיס הוצאיה את הסינגל A Moment Like This בבריטניה ואירלנד, שהפך לסינגל הנמכר המהיר ביותר השייך לזמרת בבריטניה. 
A Moment Like This
"Spirit"

שוחרר בנובמבר 2007

 
1. "Bleeding Love"  
2. "Whatever It Takes" 
3. "Homeless" 
4. "Better in Time" 
5. "Yesterday"
6. "Take a Bow" 
7. "I Will Be" 
8. "Angel" 
9. "Here I Am" 
10. "I'm You" 
11. "The Best You Never Had" 
12. "The First Time Ever I Saw Your Face" 
13. "Footprints in the Sand"  

הסינגל הבא Bleeding Love הגיע למקום הראשון במצעדים ב- 34 מדינות, והיה הסינגל הנמכר ביותר בשנת 2008 ברחבי העולם. לאחר הסינגל יצא אלבום הסטודיו הראשון של ליאונה לואיס- Spirit, והפך לאלבום הבכורה שנמכר הכי מהר בכל הזמנים בבריטניה ואירלנד, ואלבום הבכורה הראשון של זמרת סולו בריטית שהגיע למקום הראשון במצעד הבילבורד 200. החל מאפריל 2012, Spirit הפך לאלבום ה-20 הנמכר ביותר בכל הזמנים בבריטניה. הסינגל השלישי Better in Time, גם היה מוצלח ברחבי העולם והגיע לטופ 10 הטובים ביותר בהרבה מדינות. הסינגלים העוקבים Forgive Me ו- Run יצאו ברחבי אירופה ואוסטרליה; Forgive Me היה בעל הצלחה מתונה בעוד ש- Run הפך לשיר מקום ראשון השלישי של לואיס בבריטניה, וגם הגיע לצמרת באוסטריה ואירלנד. I Will Be  פורסם בתור הסינגל האחרון בצפון אמריקה.
Better In Time
 
Bleeding Loveהגרסא האמריקאית

Bleeding Love

Footprints in the Sand
 
Forgive Me
 
I Will Be
 
Run
 
 
Happy

"Echo"

שוחרר בנובמבר 2009
 
1. "Happy" 
2. "I Got You"  
3. "Can't Breathe"  
4. "Brave" 
5. "Outta My Head" 
6. "My Hands"
7. "Love Letter"
8. "Broken" 
9. "Naked" 
10. "Stop Crying Your Heart Out"  
11. "Don't Let Me Down"
12. "Alive"
13. "Lost Then Found"
אלבום הסטודיו השני של ליאונה לואיס הוליד שני סינגלים, הראשון Happy הגיע לחמשת הטובים ביותר במספר מדינות באירופה, ו -I Got You הוקלט על ידה כשיר הנושא לסרט אווטר ב- 2009, וכן ב- 2010 הוא הופיע בפסקולים של "סקס והעיר הגדולה 2" ו- "לבנות צבעוניות".

בנובמבר 2010 ליאונה לואיס הוציאה אלבום וידאו של סיבוב ההופעות שלה- The Labyrinth (המבוך).
I Got You
 
 
 
"Glassheart"

שוחרר באוקטובר 2012
 
1. "Trouble"  
2. "Un Love Me"  
3. "Lovebird"  
4. "Come Alive"
5. "Fireflies"
6. "I to You" 
7. "Shake You Up"  
8. "Stop the Clocks" 
9. "Favourite Scar"  
10. "When It Hurts"  
11. "Glassheart"  
12. "Fingerprint"  
13. "Trouble" (FT. Childish Gambino) 
האלבום השלישי של ליאונה לואיס היה להכי פחות מוצלח שלה עד היום. Collide תוכנן בתור הסינגל הראשון של האלבום, אך לא הגיע לרשימת השירים הסופית; Trouble יצא בתור הסינגל הראשון במקום זאת, ו- Lovebird יצא בעקבותיו.
Trouble

Lovebird
 
One More Sleep
 
​"Christmas, with Love"

שוחרר בנובמבר 2013
 
1. "One More Sleep" 
2. "Winter Wonderland"  
3. "White Christmas"  
4. "Your Hallelujah" 
5. "Christmas (Baby Please Come Home)"  
6. "Mr Right"  
7. "O Holy Night"
8. "I Wish It Could Be Christmas Everyday"
9. "Ave Maria"  
10. "Silent Night"  
האלבום הרביעי של ליאונה לואיס היה אלבום כריסמס, הסינגל הראשון מתוכו One More Sleep הגיע למספר 3 במצעד הסינגלים של בריטניה, ובכך נתן ללואיס הישג של הזמרת הבריטית עם הכי הרבה להיטים בחמשת הטובים ביותר במצעד.

"I Am"

שוחרר בספטמבר 2015
 
1. "Thunder"  
2. "Fire Under My Feet"  
3. "You Knew Me When" 
4. "I Am" 
5. "Ladders"  
6. "The Essence of Me"  
7. "I Got You"  
8. "Power"  
9. "Another Love Song"  
10. "Thank You"  
זה מרגיש סופר נדוש ומוטעה לחזור לימי האקס פקטור של ליאונה לואיס, אבל לאחר הפסקה של 3 שנים (אם לא כוללים את אלבום הכריסמס של 2013 Christmas, With Love) פרויקט הקאמבק  I Am מרגיש שוב כאלבום בכורה. כשפגשנו את לואיס בתחרות הריאליטי לפני שנים רבות, כל מה שהיה לנו היה הקול שלה. בשנים הבאות היא שירתה אותנו עם כמה להיטים, אבל הקול שלה הוא מה שהשאיר אותנו שם. זה בדיוק מה שהאלבום I Am מקיף: ההתפעלות מקולה של לואיס שוב, מזכיר לנו מדוע אנו אוהבים אותה. עם זאת, בשביל לואיס, הפרויקט הזה נראה הרבה יותר מכך. 
 
עם עולם פופ המוצף בווקאלים דקים והפקה מוגזמת, איפה זה משאיר מישהי עם ריאות כמו אלה של ליאונה? זאת שלכאורה נאלצה לזרוק להיטים מרקידים לאוויר בזמן שעדיין מנפקת טקסטים אישיים חריפים כשהיא יכולה. מוכיח זאת הסינגל הראשון מהאלבום Fire Under My Feet שנמצא על הגבול בין שיר מועדונים להשראתי, כשהקולות העוצמתיים של לואיס מפצלים את ההבדל. הסינגל השלישי Thunder הוא שיר חגיגי באותה מידה, ממשיך את רעיון ה- 'אני אנצח' בעוד לואיס מתפרעת דרך הביט על רצונה לעלות ולהצליח בשנית.  למעשה, רוב האלבום מדבר על הרעיון הזה בו לואיס חושפת את עצמה לכל האלמנטים (Power), לעיתים מעמידה במבחן את החוסן שלה  (Ladders ו- I Got You), אבל מתעשטת בחזרה כאילו אומרת 'אני יכולה לעשות את זה' (הסינגל השני I Am, ו- The Essence Of Me). זה ברור שעבר עליה משהו בחיים ובאהבה כאחד.
 
האלבום לא רק שמלא במוזיקה יפה, אלא אפשר גם לומר שהוא מלא בחומר ממנו קורצו להיטים. וזה דווקא המקום בו קולה של ליאונה הופך למכשול. לדוגמא שיר מס' 8 Power, שסופו מלווה עם שירה מסונכרנת, אפקט ווקאלי שבהחלט לא מתאים לה. כשליאונה שרה, היא רק שרה, ושם היא צריכה להישאר. על כך מעיד שיר הנושא המדהים  I AM. עם זאת, כשהולכים דרך האש כפי שלואיס מציעה באלבומה החמישי, קל להיות פזיזה ורגשית, להלביש את הלב שלך על הקול. I Am עלול להיות מעט פגום בעיצובו, אבל עדיין ישנם רגעי "כןןן!" רבים, כדי לגרום לך לקוות שהחזרה הבאה שלה לא תיקח כל כך הרבה זמן.
מקור:
Kathy Iandoli. Idolator. September 11, 2015.

http://www.idolator.com/7607619/leona-lewis-i-am-review
Fire Under My Feet
 

Thunder
 
 


+ שלח משוב

רדיו מוסיכיף 2012 ©‬

לייבסיטי - בניית אתרים