האתר במתכונת מצומצמת בשל שיפוצים,
חוזרים בקרוב עם אתר חדש

רובין ת'יק-Robin Thicke

דף הבית >> מוסיכֵּיפּדיה >> רובין ת'יק-Robin Thicke >> רובין ת'יק-Robin Thicke


"Robin Thicke-"Paulaאיסוף חומריםמערכת 69FM יום רביעי 16 ביולי 2014


.


רשימת השירים:

1. "You're My Fantasy"
2. "Get Her Back"
3. "Still Madly Crazy"
4. "Lock the Door"
5. "Whatever I Want"
6. "Living in New York City"
7. "Love Can Grow Back"
8. "Black Tar Cloud"
9. "Too Little Too Late"
10. "Tippy Toes"
11. "Something Bad"
12. "The Opposite of Me"
13. "Time of Your Life"
14. "Forever Love"

הסינגל הראשון מהאלבום

"Get Her Back"

ב-1978 שיחרר הזמר המנוח מרווין גיי את האלבום Here, My Dear בו אמר בכל שיר לגרושתו אנה שתלך לעזאזל. אותו אלבום עדיין נחשב בעיני רבים כמוצר המוזיקלי האולטימטיבי של פרידה מרירה והפך לקלאסיקה. זה לקח יותר מ-35 שנה אבל סוף סוף מגיע השכפול הרוחני של היצירה ההיא, על ידי אחד המעריצים המפורסמים ביותר של גיי, רובין ת'יק, שמוציא אלבום שביעי- Paula, בו הוא מתכתב עם האלבום של גיי, רק לגמרי הפוך.
 
שם האלבום נושא את שמה הפרטי של שחקנית הקולנוע ואשתו המדהימה של ת'יק פאולה פאטון. השחקנית וכוכב הפופ שנאהבים עוד מנעוריהם ויש להם ילד קטן, הכריזו על פרידתם בפברואר לאחר שנה במסגרתה ת''''יק נהנה מלהיט בלתי ניתן לעצירה Blurred Lines שצולם עם דוגמניות אובר חושפניות, ו-ת'יק גם בוצע בטקס פרסי MTV עם מיילי סיירוס המענטזת.
 
אז פאולה הוא אלבום תחנונים של ת'יק לאשתו הפרודה שתסלח לו על התפרפריותיו ותשומת ליבו המתפזרת כל העת. רק בשיר הפתיחה  You’re My Fantasy הוא פונה אליה עם המילה "בבקשה" 24 פעמים. שמו של סינגל הבכורה מהאלבום הוא Get Her Back, ובטקס פרסי ה- BET (טלווזיית הבידור האפרו אמריקאית) הוא הקדים ואמר "ברצוני להקדיש את השיר הזה לאשתי, אני מתגעגע אלייך ואני מצטער".
1. "You're My Fantasy"

3. "Still Madly Crazy"

4. "Lock the Door"
 
5. "Whatever I Want"
 
8. "Black Tar Cloud"
 
7. "Love Can Grow Back"
 
6. "Living in New York City"

הבלדות באלבום מביאות השפעות חדשות בשביל ת'יק, בוסה נובה במהלך You''re My Fantasy, גוספל פופ ב- Forever Love. קולות רקע נשיים פיקנטיים צצים בכמה שירים, ביניהם Black Tar Cloud ו- Lock the Door שפונה לנשים מאוסות, לא יוצלחות ואחרות, כל מה שפאולה אינה. השירים הפאנקים והפנטסטים Too Little Too Late ו- You''re My Fantasy גובלים בהתרפסות "אני לא יודע איך את עושה זאת...מנסה להיות אמא, מפרנסת, ליידי וכוכבת". לאחר מכן הוא מצייץ מעל גיטרה אקוסטית עדינה "אני מבין עכשיו שאת זקוקה לקצת מרחב וזמן".
10. "Tippy Toes"

12. "The Opposite of Me"
 
14. "Forever Love"
 
9. "Too Little Too Late"
 
11. "Something Bad"

13. "Time of Your Life"
 
 
השימוש של ת'יק בנישואין השבורים כציר המרכזי של קידום מסע המכירות נותן לאלבום סאב-טקסט מתפתל שנע בין תחנונים לאהבת אמת. בו בזמן הוא מעמיד אותו מקביל לעולם שמתגמל אמנים שמנצלים בגלוי את חייהם הפרטיים למטרות רווח, אבל האלבום מתחיל וגם מסתיים בכנות מספקת. הצליל מופשט מספיק כדי להתרכז בגיטרות האקוסטיות והפסנתרים. התוצאה זורקת יותר תשומת לב על השירה של ת'יק, מה שתורם להדגשת כוונותיו הרציניות. האלבום יותר מגוון רגשית ומפוקס מלודית מאשר האלבום Blured Lines שיצא אשתקד.
 
רובין ת''''יק מצטער ונחוש לסדר את המצב, ימים יגידו אם זה יעזור לו.
 

מקורות:

ג''''ים פארבר, DailyNews, פורסם ב-1 ביולי 2014


http://goo.gl/52Hq2K

אליסה גרדנר, USA TODAY, פורסם ב-1 ביולי 2014

http://goo.gl/ajNa4o+ שלח משוב

רדיו מוסיכיף 2012 ©‬

לייבסיטי - בניית אתרים